CONMACH MAKİNE SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

Cumhurriyet Mahallesi, Ali Osman Çelebi Blv. No: 105, 59850 Çorlu Tekirdağ
Firma Bilgileri
Firma Adı CONMACH MAKİNE SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.
Telefon +902826528942
Email conmach@outlook.com.tr
Website https://www.briketmakinam.com/
Adres Cumhurriyet Mahallesi, Ali Osman Çelebi Blv. No: 105, 59850 Çorlu Tekirdağ
İl / İlçe Çorlu / Cumhuriyet Mah
Yetkili Kişi Mehnet Oflaz
Yetkili Telefon +905444687549
Sektör Mimar ve Mühendisler
Sosyal Medya
Firma Hakkında

İnşaat sektörüne hizmet vermek ve taleplerini karşılamak için kurulan CONMACH MAKİNE, müşterilerine Beton Parke Makinesi, Beton Briket Makinesi, Mobil Beton Santral, Sabit Beton Santral, Beton Boru Makinesi, Taban ve Baca Makinesi ile bu makinelerin kalıp, yedek parça ve diğer aksamlarını hizmetini verir. İhracatını yaptığı ürünleri, kalite ve uygun fiyat içeriği ile sunar.

Beton Blok Makinesi Model BlockKing-42MSüşterilerimize özgü tasarımlar makine mühendislerimiz tarafından proje edilir. Firmamız satış sonrası süresiz teknik destek verir. İhraç edilen makinenin montaj ve kurulumu konusunda uzman, deneyim sahibi teknisyen ve mühendisler tarafından yapılır. Satış sonrası hizmet CONMACH MAKİNE,’ nın olmazsa olmazıdır. Bu sebeple firmamız bünyesinde hizmet veren satış sonrası departman birimi mevcuttur.


Conmach Mobil Beton Santrali MOB-^30 Modeli


Beton Briket Makinesi, Beton Parke Makinesi, Beton Boru Makinesi, Beton Taban Makinesi, Beton Baca Makinesi, Sabit Beton Santrali, Kompakt Beton Santrali ve Mobil Beton Santrali “satış sonrası departman birimi” tarafından 7 x24 hizmet alır. Hizmet verdiğimiz ürünler geniş bir referans ağı ile ihraç edilir. İmalatını yapıp ihraç ettiğimiz bu makine çeşitlerimiz CONMACH MAKİNE, güvencesi ile talep edilen saatlik üretim kapasitesine göre farklılık gösterir.

Yorumlar
Firma Konumu
Sektörler
SEKTÖRLER
Sayfa 0.3033 saniyede oluşturuldu.