CONMACH MAKİNE SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

Cumhurriyet Mahallesi, Ali Osman Çelebi Blv. No: 105, 59850 Çorlu Tekirdağ
Firma Bilgileri
Firma Adı CONMACH MAKİNE SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.
Telefon +902826528942
Email conmach@outlook.com.tr
Website https://www.laserkesimmerkezi.com/
Adres Cumhurriyet Mahallesi, Ali Osman Çelebi Blv. No: 105, 59850 Çorlu Tekirdağ
İl / İlçe Çorlu /
Yetkili Kişi Conmach Maki̇ne
Sektör Mimar ve Mühendisler
Firma Hakkında


Laser Kesim Merkezi 

CONMACH Lazer Kesim Merkezi olarak Çorlu' da bulunan fabrikamızda sac levha kesim, büküm  ve imalat sektöründe hizmet veriyoruz. Hizmet alanlarımız Lazer Kesim, Oksijen Kesim Abkant Büküm ve imalat hizmetleridir.

CONMACH Lazer Kesim Merkezi açık ve kapalı olmak üzere 5500m2 fabrika binamızda CNC Lazer teknolojisi ve abkant büküm tezgahlarında ST37- ST44- ST52 gibi sac levhalar, dkp, hrp, galvanizli sac levhalar, paslanmaz levhalar, alüminyum levhalar, pirinç levhalar üzerine yazı ve desen kesimlerini şeffaf, kaliteli, temiz bir işçilikle siz müşterilerimize en kısa sürede teslim ediyoruz.

CONMACH Lazer Kesim Merkezi müşterilerine göstermiş olduğu kaliteli hizmet samimiyet ve güvene dayalı iş birliği, ekonomik çözümler ve zamanında yapılan teslimatla kalitede fark yaratmaktadır.

CONMACH Lazer Kesim Merkezi Kalite fark yaratır yönetim mantığına uygun müşteri memnuiyetini esas almıştır. Biz müşterilerimizi sadece tatmin etmek istemiyoruz kalite ve içeriğimizle onları sevindirmek istiyoruz. Uygun fiyat, kaliteli imalat, zamanında teslimat en önemli ilkemizdir.

CONMACH Lazer Kesim Merkezi sektöre adım attığımız günden beri en iyi hizmet seviyesini yakalamak için uğraşıyor, verimli bir çalışma düzeni içinde müşterilerimize sunulan iletişim kanallarını açık ve anlaşılır tutmaya özen gösteriyoruz.

CONMACH Lazer Kesim Merkezi olarak misyonumuz çok açık: söz verilen zamanda üstün hizmet ulaştırmak. Ekibimiz her projeye özel bir ilgiyle yaklaşarak başarıyı asla riske atmıyor. Aradığınız niteliklere sahip olduğumuzu umarız. Genel talep ve istekleriniz için bize hemen ulaşmaktan çekinmeyin.

Yorumlar
Sektörler
SEKTÖRLER
Sayfa 0.3385 saniyede oluşturuldu.