Hakkımızda

Çorlu Firma Rehberi, 2021 yılı Ocak ayından itibaren faaliyet göstermeye başlamış olup firmaların internetin gücü ile buluşarak, ürünlerini ve hizmetlerini daha büyük kitlelere tanıtması amacıyla kurulmuş bir Firma Rehberidir. İşletmelerin firma profili, iletişim bilgileri, ulaşım haritaları, ilanlarını, ürünlerini ve hizmetlerini bünyesinde barındıran çok kapsamlı bir bilgi ağı yapısına sahiptir.

Neden Çorlu Rehber ?

✔ İnternette Kolayca Bulunmanızı Sağlar,

✔ İş Gücünüzü ve Bilinirliğinizi Arttırır,

✔ Müşteri Portföyünüzü Genişletir,

Sizde bu platformda yerinizi almak istiyorsanız yapmanız gereken çok basit. Firmanı ekle linkine tıklayarak açılan formu doldurun yeter. Gerisini bize bırakın.

Misyonumuz

Sürekli değişen ve gelişen reklam sektöründe bilimsel teknolojik tecrübeye dayanan bir anlayışla hızla artan rekabet şartlarına uyum sağlamanızı kolaylaştırmak. Uzman ekibimizin bilgi birikimi ile işlerinizin devamlılığını sağlayacak ortak akıl üretmek .

Vizyonumuz

Çorlu Firma Rehberi alanında bilimsel, kaliteli, disiplinli ve doğru hizmet Prensipleri ile çalışma hayatında dürüst ivme kazanmak. Yönetim etkinliğini arttıran ve güçlendiren uzman ekiplerimizin sektöre yeni bakış açıları getirebilen çözüm odaklı hizmet sunmak…

SEKTÖRLER
Sayfa 0.1763 saniyede oluşturuldu.