GOLD FİRMA

Han Group Gayrimenkul

Piri Mehmet Paşa Mah.Şerif Sok. Belkıs Apt.Kat:3 Silivri
Firma Bilgileri
Firma Adı Han Group Gayrimenkul
Telefon +902127288472
Email info@hangroupgayrimenkul.com
Website https://hangroupgayrimenkul.com/
Adres Piri Mehmet Paşa Mah.Şerif Sok. Belkıs Apt.Kat:3 Silivri
İl / İlçe
Sektör Emlak Ofisleri
Firma Hakkında

Kemal Koçhan yönetimindeki Han Group Gayrimenkul, kuruluş tarihinden bu yana, değişimlerini sürekli takip eden, Doğru Fiyat- Doğru Yatırım mantığı ile müşterilerini kısa sürede hedeflerine ulaşmalarını dolayısıyla müşteri memnuniyetini sağlamayı ve sürekli kılmayı en ön planda tutan bir gayrimenkul danışmanlık firmasıdır.

Emlak Sektörüne Bakışımız Hakkında İnsanlık tarihinin başlangıcından beri barınma, birincil ihtiyaç olmuş ve zamanla beraber bu barınaklar çeşitlenmiş, kullanım amaçları ve vasıfları değişerek gayrimenkul adını almıştır.

Bazı sorular vardır: '' Bir gayrimenkulü değerlendirirken nasıl değerlendirmeli, neye göre değerlendirilmeli ne eksiktir değerlendirmede ne fazla? Alırken hangi faktörlere bakılmalıdır, nerede ne değerde nasıl bir yer almak doğrudur? '' Çok değişkeni olan bu soruların yanıtı bizim oluşturduğumuz, müşteri memnuniyetini hedef alan, Doğru Fiyat- Doğru Yatırım çalışmalarımızdır.

Bu sorumluluk bilinciyle hizmetlerimize devam etmekte ve daha ileriye götürme gayretindeyiz.

Neden? Han Group Gayrimenkul”

Han Group Gayrimenkul herhangi bir gayrimenkul alımınızda sizlere ihtiyacınız ile ilgili alternatifler sunarak alanlarında gerçek değerlerle mukayeseler yapma imkânı verir.

Han Group Gayrimenkul herhangi bir gayrimenkul satımında, gayrimenkulü doğru tanımlayarak az zamanda talep eden çok kişiye bu gayrimenkulü tanıtma görevini üstlenir.

Yorumlar
Sektörler
SEKTÖRLER
Sayfa 0.3063 saniyede oluşturuldu.